Branimir Ceboci
Direktor prodaje medijskih rješenja
(print, digital, eventi)
Tel: +385 (0)1 4444 843
Darija Božajić
Advertising Sales Team Leader
Mobitel: +385 99 313 5555
Telefon: +385 1 4444 833
E-mail: d.bozajic@adriamedia.hr

Jasminka Čorba

Advertising Sales Executive

Mobitel: +385 91 6500 723

E-mail: j.corba@adriamedia.hr

Claudia Poletto

Advertising Sales Executive

Mobitel: +385 91 6500 726

E-mail: c.poletto@adriamedia.hr

Dominik Bedeniković

Advertising Sales Executive

Mobitel: +385 91 6135 184

E-mail: d.bedenikovic@adriamedia.hr

Bruna Banić

Advertising Sales Executive

Mobitel: +385 91 6500 722

E-mail: b.banic@adriamedia.hr

Sanja Lazić

Advertising Sales Executive

Mobitel: +385 91 6000 250

Telefon: +385 1 4444 839

E-mail: s.lazic@adriamedia.hr

Matea Salopek-Koncul

Advertising Sales Executive

Mobitel: +385 91 6000 207

E-mail: m.salopek-koncul@adriamedia.hr

Andrea Bolješić

Senior brand manager

Mobitel: +385 91 6500 713

Telefon: +385 1 4444 983

E-mail: a.boljesic@adriamedia.hr

Marina Živković

Brand manager

Mobitel: +385 91 6500 763

Telefon: +385 1 4444 993

E-mail: m.zivkovic@adriamedia.hr

Pavla Miličić

Brand manager

Mobitel: +385 91 6500 764

E-mail: p.milicic@adriamedia.hr

Maja Matijaca

Brand manager

Mobitel: +385 91 6500 764

E-mail: m.matijaca@adriamedia.hr

NATIVE

Anita Vučinić Naprta

Kreativna direktorica native oglašavanja

E-mail: a.naprta@adriamedia.hr

Ela Jarni

Urednica native sadržaja

Mobitel: +385 98 9989 709

E-mail: e.jarni@adriamedia.hr

Danijela Petrov

Native project manager

Mobitel: +385 91 6500 746

E-mail:  d.petrov@adriamedia.hr

Maja Matijaca

Brand manager

Mobitel: +385 91 6500 764

E-mail: m.matijaca@adriamedia.hr